CHCETE KOUPIT NEMOVITOST?

Víte, co vás při koupi nemovitosti čeká?
Přejít na ZADÁNÍ POPTÁVKY

koupě nemovitosti – co byste měli vědět?

Rozhodnutí ke koupi nové nemovitosti může být pro každého z nás motivováno různými důvody. Koupě nemovitosti podobně jako její prodej je mnohem jednodušší, když se na ni správně připravíme.

Také kupující má svoje povinnosti, které mu vedle jeho práv, nařizuje zákon.

Koupě nemovitosti (slovy zákona nabytí vlastnických práv k nemovitým věcem) nebo členského podílu v bytovém družstvu, aj., je právním jednáním, a proto je vhodné se na koupi dobře připravit. Pokud tedy plánujete koupi nemovitosti, doporučujeme přečíst si obecné informace pro kupující.

Koupě nemovitosti nebo členského podílu, sama o sobě není složitá, ale když se na její různé varianty a úskalí dobře připravíme, tak jde vše mnohem snáz. Když se spojíte při hledání vaší nové nemovitosti s námi, budete mít cestu k ní podstatně lehčí, protože nás naše práce baví a uděláme pro vás vše, co umíme.

Co vede ke koupi nemovitosti právě vás?

R

potřebujete bydlení pro sebe nebo své blízké

R

zjistili jste, že splácet hypotéku je levnější, než platit nájem

R

hledáte krátkodobou investici pro následný prodej

R

chcete investovat do nemovitosti jako uchovatele hodnoty

R

chcete koupit nemovitost, kterou budete pronajímat

R

potřebujete nemovitost k podnikání

poptáváte nemovitost? napište nám co hledáte

Zkusíme vámi hledanou nemovitost najít společně. Dohodneme se na několika důležitých bodech spolupráce, aby naše společné hledání mohlo být úspěšné. Vaše poptávka u nás neskončí „v šuplíku“, ale budeme se pro vás snažit aktivně vyhledat nové bydlení, chatu, chalupu či provozovnu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim představám.

Jak budeme postupovat?

Probereme s vámi vše důležité, abychom věděli co, kde a jak pro vás hledat. Správná specifikace vašeho požadavku a spolupráce s námi vám ušetří spoustu času a vlastního trápení s hledáním nabídek různých webových portálů nebo jiných kanceláří. Při společném hledání vaší nové nemovitosti uděláme tyto kroky za vás. S ostatními kancelářemi se spojíme, vyjednáme vám podmínky a na celou koupi vám také dohlédneme. Spoluprací s námi budete současně na koupi dobře připraveni. Ucelenými informacemi a třeba i předjednaným úvěrem v případě jeho potřeby, můžete být pro všechny prodávající a kolegy z jiných kanceláří atraktivními kupci.

t

DŮVOD

První věc, na kterou se budeme ptát, je proč chcete koupit nějakou nemovitost. Nejčastější důvody najdete o něco výše.

}

čas

Dále nás bude zajímat v jak dlouhém časovém úseku byste chtěli svoji novou nemovitost najít? A také zda jste si naplánovali dost času na vyřízení všech nezbytných záležitostí?

f

parametry

Máte přesnou a reálnou představu o své nové nemovitosti? Co je pro vás na hledané nemovitosti nejdůležitější a co méně důležité?

finance

Také je vhodné před hledáním vědět, jak novou nemovitost zaplatíte. Máte prostředky v hotovosti nebo využijete rad našeho finančního specialisty ohledně výhodného úvěru?

budoucnost

Jestliže jsme vše při našem společném hledání vyřešili správně, v budoucnu budete spokojeným majitelem vaší nové nemovitosti.

Chcete tedy svoji novou nemovitost hledat společně s námi? 

Pošlete nám základní informace a kontakt na sebe. Ozveme se obratem s návrhem společného postupu.