něco o nás...

Realitní společnost  Reality Sedmička s.r.o.  vznikla v roce 2017, ale nejsme na realitním trhu žádnými nováčky. Naši realitní zprostředkovatelé, mají mnohaletou praxi, zkušenosti v oboru a jsou pravidelně vzděláváni.

Pomůžeme vám s prodejem a koupí nemovitostí, s úvěrem na bydlení, úsporami na elektřině a plynu, aj. Prodávat umíme více způsoby (více zde), např.  formou elektronické aukce – možnost dosažení nejlepší ceny na trhu (zajistíme plošně po celé ČR).

Naši zprostředkovatelé jsou připraveni vám být profesionálními partnery při obchodech s nemovitostmi.

Najdete nás ve Žďáru nad Sázavou, Praze, Znojmě, Náměšti nad Oslavou, Zlíně.

Jsme však schopni našim klientům poskytnout stejně kvalitní služby po celé České republice.

Tam, kde se s našimi lidmi potkáte, děláme ochotně a lidsky kvalitní práci, za níž si stojíme. Nebojte se zeptat …

Vaše nemovitosti můžeme také hned vykoupit s vyplacením peněz do dvou dnů od dohody. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci se spoluvlastnickým podílem na nemovitosti (rodinný dům, byt, chalupa, chata, aj.), jsme připraveni v případě vašeho zájmu odkoupit i spoluvlastnický podíl.

Vyřešíme k vaší spokojenosti i zadlužené nemovitosti a nemovitosti postižené exekucemi.

Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Zavolejte – napište – vše ostatní zařídíme my!

Jak s námi můžete spolupracovat?

Protože je u nás možností spolupráce mnoho, připravili jsme pro vás přehled oblastí i jednotlivých profesí, ve kterých s námi můžete sppolupracovat nebo byste se je chtěli naučit.

Zákazník, klient

Můžete být prodávající, kupující, člověk, co přemýšlí o úvěru na bydlení nebo hledá např. úsporu v platbách za energie.

investor

Investice spojené s nemovitostmi mají mnoho podob. Ať už hledáte jednorázovou investici nebo trvalou spolupráci, jsme tu právě pro vás.

Realitní partner

Spolupracovat můžeme s jednotlivci, ale i celými obchodními skupinami nebo teamy. Všichni můžete získat nástroje, zdroje a další. (více info)

Hypotéky, úvěry, pojištění

Fungující spolupráci rádi rozšíříme o další odborníky ze všech uvedených oblastí. Umíte svoji práci dobře? Zeptejte se na možnosti spolupráce!

Investiční poradce

Získali jsme velmi zajímavé portfolio s atraktivními projekty. Zabýváte se investicemi (nejen do nemovitostí) nebo o tom uvažujete? Zavolejte…

Energetický specialista

Všem, kdo mají zájem, ušetříme peníze za elektřinu a plyn. Jednoduchá práce, která pomohla už mnoha lidem. Jak pracujeme?  (zde více info)

Rádi byste věděli více i nás, našich produktech nebo možnostech spolupráce? Zanechte nám zprávu a my se vám obratem ozveme. Pro lepší orientaci, uveďte oblast, která vás zajímá. Najdete ji v roletce níže. Děkujeme!

logo reality sedmička
radostná spolupráce, spokojenost