Jak nastavit prodejní cenu?

Co takhle získat odhad nemovitosti zdarma?
Přejít na zadání

odhadce, realitní makléř nebo cenové mapy?

Potřebujete správně stanovit prodejní cenu nemovitosti nebo vypracovat ocenění pro dědická, rozvodová řízení nebo vypořádání spoluvlastnických podílů mezi spoluvlastníky?

Sjednejte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci ceny nemovitostí s naším realitním odborníkem přímo u vás.

Jedním z nejdůležitějších úkolů našich makléřů je pomoci majiteli nemovitosti stanovit správnou prodejní cenu a strategii prodeje.

Právě dobře nastavená prodejní cena zajistí efektivní a úspěšný prodej vašich nemovitostí.

Naši zprostředkovatelé využijí všech svých zkušeností a nástrojů k tomu, aby vám pomohli dobře určit tržní cenu vaší nemovitosti.

Připravíme vám oceněnění vašich nemovitostí pro dědická a rozvodová řízení nebo pro vypořádání spoluvlastnictví mezi spoluvlastníky.

Nejčastější otázky

Za kolik to CHCI prodat?

Za kolik to MŮŽU prodat?

Jak dostat maximum?

Prodám to za tuhle cenu rychle?

Výše zmíněné možnosti ve srovnání

Zamysleli jsme se nad tím, jaké kroky vedou k vyhotovení odhadu. Tato činnost je pro nás již rutinou, proto jsme sami byli překvapeni, jak propastný je rozdíl v tom, kdo stanovuje tržní cenu. Kdo ji stanoví nejpřesněji, je vzhledem k množství dat, které mají jednotlivé možnosti na vstupu, jasné. Když si však porovnáte, kolik zaplatíte za použitelnou cenovou mapu nebo posudek odhadce ve srovnání s tím, co od nás dostanete zdarma nebo za zlomek ceny, asi nebudete dlouho váhat. Posuďte sami.

Mám zájem dozvědět se o své nemovitostí víc

Zanechejte nám základní informace o nemovitosti a kontakt na sebe. Ozveme se obratem a domluvíme se, kdy vaši přijedeme posoudit.